Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sebastianus

Është emri yt Sebastianus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Basten, Bastiaan, Bastiaantje, Bastian, Bastiana, Bastianus, Bastien, Bastina, Saan, Sebas, Sebastiaan, Sebastian, Sebastien, Sebastinie, Sebestyén
Djem me tinguj të ngjashëm:Sevastianos, Sebastian´g
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sebastianos
Vlerësimi:
2.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 220 Sebastianus's në Facebook. Pozicioni #101624
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga SebastianusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sebastianus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sebastianus? Voto për emrin tënd