Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bastian

Është emri yt Bastian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sebastianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Bastiaan, Bogdan, Bastion, Boston, Bastien, Bustin, Bostin, Basten
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bastina, Bigthan, Bastiana, Bạch Thị Yến, Bích Duyên, Bui Kiều Tien, Bastine, Bogdana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 97 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 87 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 87 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6015 Bastian's në Facebook. Pozicioni #8835
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga BastianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bastian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bastian? Voto për emrin tënd