Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Boston

Është emri yt Boston? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bastiaan, Bogdan, Bastion, Bastien, Bastian, Bostin, Bustin, Basten
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bastina, Bigthan, Bastiana, Bạch Thị Yến, Bích Duyên, Bui Kiều Tien, Bastine, Bogdana
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7010 Boston's në Facebook. Pozicioni #7844
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1891
Komente nga BostonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Boston? Voto për emrin tënd


Është emri yt Boston? Voto për emrin tënd