Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sebastyn

Është emri yt Sebastyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sebastian, Sebastiano, Sebastiaan, Sabastian, Sebestyén, Sebasatian, Sebastien, Sabastiaan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sebastiana, Sebastiene, Sebastianne, Sebastene, Sebastienne, Sebastinie, Sibastiana, Sebastiane
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Sebastyn's në Facebook. Pozicioni #1980966
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga SebastynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sebastyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sebastyn? Voto për emrin tënd