Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sebastiano

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sebastiano.
Është emri yt Sebastiano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sebastian
Variante:Sebastiana, Sebastiene
Djem me tinguj të ngjashëm:Sebastian, Sebastiaan, Sabastian, Sebestyén, Sebastyn, Sebasatian, Sebastien, Sabastiaan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sebastiana, Sebastiene, Sebastianne, Sebastene, Sebastienne, Sebastinie, Sibastiana, Sebastiane
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Besian
Emrat e motrave:Kristina
Facebook:

+/- 1890 Sebastiano's në Facebook. Pozicioni #21402
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 10 shkronja - Popullore italian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje - Emrat e bebeve djem me 10 shkronja
Komente nga SebastianoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sebastiano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sebastiano? Voto për emrin tënd