Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sebastiana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sebastiana.
Është emri yt Sebastiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sebastiano
Djem me tinguj të ngjashëm:Sebastian, Sebastiano, Sebastiaan, Sabastian, Sebestyén, Sebastyn, Sebasatian, Sebastien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sebastiene, Sebastianne, Sebastene, Sebastienne, Sebastinie, Sibastiana, Sebastiane, Sich Abstimmen
Vlerësimi:
3/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 450 Sebastiana's në Facebook. Pozicioni #60732
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga SebastianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sebastiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sebastiana? Voto për emrin tënd