Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sebastiene

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sebastiene.
Është emri yt Sebastiene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sebastiano
Djem me tinguj të ngjashëm:Sebastian, Sebastiano, Sebastiaan, Sabastian, Sebestyén, Sebastyn, Sebasatian, Sebastien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sebastiana, Sebastianne, Sebastene, Sebastienne, Sebastinie, Sibastiana, Sebastiane, Sich Abstimmen
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Sebastiene's në Facebook. Pozicioni #1980991
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga SebastienePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sebastiene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sebastiene? Voto për emrin tënd