Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sebastiane

Është emri yt Sebastiane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sebastian, Sebastiano, Sebastiaan, Sabastian, Sebestyén, Sebastyn, Sebasatian, Sebastien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sebastiana, Sebastiene, Sebastianne, Sebastene, Sebastienne, Sebastinie, Sibastiana, Sich Abstimmen
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 145 Sebastiane's në Facebook. Pozicioni #137371
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga SebastianePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sebastiane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sebastiane? Voto për emrin tënd