Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fjorela

Është emri yt Fjorela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fazurulo
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Lela, Fjore
Emrat e vëllezërve:Florjan, Sebastjan, Mariglen, Arlind
Emrat e motrave:Olsjana, Rovena
Facebook:

+/- 70 Fjorela's në Facebook. Pozicioni #237584
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Fjorela


Fjorela ( 22 vjeç) 2016-09-17
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fjorela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fjorela? Voto për emrin tënd