Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oresti

Është emri yt Oresti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oreste, Orkut, Orsejd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orquidea, Orchidea, Orquidia, Oorjita, Orcodio, Orquesta, Orchid, Orgest
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Beqo, Gjigandi
Emrat e vëllezërve:Donal, Polo
Emrat e motrave:Besijana, Brisilda, Edera, Olivia
Facebook:

+/- 165 Oresti's në Facebook. Pozicioni #125535
Kategoritë:
Komente nga Oresti


Oresti ( 22 vjeç) 2021-04-01
kur isha i vogel nuk me pelqente por tani po

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oresti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oresti? Voto për emrin tënd