Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sebastjan

Është emri yt Sebastjan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sebastos
Djem me tinguj të ngjashëm:Sebastijan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sebastijan
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Florjan
Emrat e motrave:Fjorela
Facebook:

+/- 420 Sebastjan's në Facebook. Pozicioni #63794
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga SebastjanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sebastjan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sebastjan? Voto për emrin tënd