Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lulzim

Është emri yt Lulzim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Luciano, Luigino, Luqman, Lujan, Lawson, Lucian, Logan, Lakshman
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luciana, Lucianna, Louisiana, Lucina, Lizina, Lizhen, Llesenia, Lujuana
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Lul
Emrat e vëllezërve:Arta, Ramos
Emrat e motrave:Mirjeta, Donika, Donjeta, Rovena, Selvije, Gyltene
Facebook:

+/- 2320 Lulzim's në Facebook. Pozicioni #18427
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga LulzimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lulzim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lulzim? Voto për emrin tënd