Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Louisiana

Është emri yt Louisiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Luciano, Luigino, Luqman, Lawson, Lujan, Lucian, Logan, Lakshman
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luciana, Lucianna, Lucina, Lizina, Lizhen, Lujuana, Llesenia, Lucena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 940 Louisiana's në Facebook. Pozicioni #35753
Kategoritë:Emrat amerikanë - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga LouisianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Louisiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Louisiana? Voto për emrin tënd