Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucian

Është emri yt Lucian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Luke
Djem me tinguj të ngjashëm:Luciano, Luigino, Luqman, Lujan, Lawson, Logan, Lakshman, Logen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luciana, Lucianna, Louisiana, Lucina, Lizina, Lizhen, Llesenia, Lujuana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 60 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 59 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15000 Lucian's në Facebook. Pozicioni #4279
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore rumun emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1901
Komente nga LucianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucian? Voto për emrin tënd