Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luigino

Është emri yt Luigino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lodewijk
Djem me tinguj të ngjashëm:Luciano, Luqman, Lawson, Lujan, Lucian, Logan, Lakshman, Logen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luciana, Lucianna, Louisiana, Lucina, Lizina, Lizhen, Lujuana, Llesenia
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Luigino's në Facebook. Pozicioni #113579
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga LuiginoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luigino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luigino? Voto për emrin tënd