Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lodewijk

Është emri yt Lodewijk? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hlutwig
Variante:Gigi, Lajos, Lewie, Liska, Lo, Lode, Lodevicus, Lodevika, Lodevique, Lodewijntje, Lodi, Lodovico, Loe, Loekie, Loes, Loesje, Loic, Louk, Lowie, Ludevikus, Ludewikus, Ludovica, Ludovicus, Ludovika, Ludvik, Ludwig, Ludwk, Luigino, Luise
Djem me tinguj të ngjashëm:Ludwig, Lutz, Ludwk, Litse, Ludwik, Ludick, Luitje, Laetus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Letizia, Lotus, Latika, Lidija, Laticia, Litsa, Lotje, Litissia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 250 Lodewijk's në Facebook. Pozicioni #92902
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga LodewijkPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lodewijk? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lodewijk? Voto për emrin tënd