Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lidija

Është emri yt Lidija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lydia
Djem me tinguj të ngjashëm:Ludwig, Lutz, Ludwk, Litse, Ludwik, Ludick, Luitje, Lodewijk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Letizia, Lotus, Latika, Laticia, Litsa, Lotje, Litissia, Laoidheach
Vlerësimi:
4.5/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 60 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 60 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7385 Lidija's në Facebook. Pozicioni #7476
Kategoritë: - Emrat rusë - Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga LidijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lidija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lidija? Voto për emrin tënd