Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Laticia

Është emri yt Laticia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:medieval
Djem me tinguj të ngjashëm:Ludwig, Lutz, Ludwk, Litse, Ludwik, Ludick, Luitje, Lodewijk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Letizia, Lotus, Latika, Lidija, Litsa, Lotje, Litissia, Laoidheach
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3870 Laticia's në Facebook. Pozicioni #12483
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LaticiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laticia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laticia? Voto për emrin tënd