Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lutz

Është emri yt Lutz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hlutwig
Djem me tinguj të ngjashëm:Ludwig, Ludwk, Litse, Ludwik, Ludick, Luitje, Lodewijk, Laetus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Letizia, Lotus, Latika, Lidija, Laticia, Litsa, Lotje, Litissia
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2145 Lutz's në Facebook. Pozicioni #19521
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LutzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lutz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lutz? Voto për emrin tënd