Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Litissia

Është emri yt Litissia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ludwig, Lutz, Ludwk, Litse, Ludwik, Ludick, Luitje, Lodewijk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Letizia, Lotus, Latika, Lidija, Laticia, Litsa, Lotje, Laoidheach
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga LitissiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Litissia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Litissia? Voto për emrin tënd