Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ludwig

Është emri yt Ludwig? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lodewijk
Djem me tinguj të ngjashëm:Lutz, Ludwk, Litse, Ludwik, Ludick, Luitje, Lodewijk, Laetus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Letizia, Lotus, Latika, Lidija, Laticia, Litsa, Lotje, Litissia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6250 Ludwig's në Facebook. Pozicioni #8568
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore suedez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1914
Komente nga LudwigPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ludwig? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ludwig? Voto për emrin tënd