Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Latika

Është emri yt Latika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ludwig, Lutz, Ludwk, Litse, Ludwik, Ludick, Luitje, Lodewijk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Letizia, Lotus, Lidija, Laticia, Litsa, Lotje, Litissia, Laoidheach
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5300 Latika's në Facebook. Pozicioni #9775
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore Kannada emrat boy - Popullore francez emrat vajzë - Popullore Kannada emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga LatikaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Latika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Latika? Voto për emrin tënd