Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lydia

Është emri yt Lydia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Lidija, Lidiya
Djem me tinguj të ngjashëm:Lloyd, Lot, Lude, Layth, Luite, Llwyd, Lohoot, Loyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leta, Lolita, Lida, Leda, Lilith, Ledi, Lide, Lottie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 200 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 117 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 115 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 115 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 174 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 174 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 180785 Lydia's në Facebook. Pozicioni #554
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Anglisht - Popullore grek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga LydiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lydia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lydia? Voto për emrin tënd