Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lolita

Është emri yt Lolita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lola
Djem me tinguj të ngjashëm:Lloyd, Lot, Lude, Layth, Luite, Llwyd, Lohoot, Loyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leta, Lida, Leda, Lilith, Ledi, Lide, Lottie, Latoya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 83 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 76 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 75 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28570 Lolita's në Facebook. Pozicioni #2560
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga LolitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lolita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lolita? Voto për emrin tënd