Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lida

Është emri yt Lida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lloyd, Lot, Lude, Layth, Luite, Llwyd, Lohoot, Loyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leta, Lolita, Leda, Lilith, Ledi, Lide, Lottie, Latoya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 46 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Erion
Emrat e motrave:Ledina, Marjana
Facebook:

+/- 11580 Lida's në Facebook. Pozicioni #5250
Kategoritë:Emrat rusë
Komente nga LidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lida? Voto për emrin tënd