Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marjana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marjana.
Është emri yt Marjana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Morgan, Marciano, Morgen, Moraganny, Marcin, Morrison, Mirzan, Morcan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marigona, Mirjana, Marjan, Maria Juana, Marijana, Marjaana, Marijona, Marcianna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Ana, Jaja, Maria, Mari, Marihuana
Emrat e vëllezërve:Alban, Kevi, Marjan, Elidon, Marjus, Endri
Emrat e motrave:Nejla, Erika, Lida, Erla, Mikela, Fatjona, Regina
Facebook:

+/- 1740 Marjana's në Facebook. Pozicioni #22771
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Marjana


Marjana ( 15 vjeç) 2017-05-05
Me pelqen shume
Marjana ( 15 vjeç) 2017-05-05
Me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marjana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marjana? Voto për emrin tënd