Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mikaela

Është emri yt Mikaela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Michaël
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Michaël, Mikael, Miguel, Mikel, Michele, Micheal, Mikol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela, Michelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 277 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 221 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 219 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 219 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 257 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 257 vota
Pseudonime:Jo, Mika, Miki
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Marjana, Xhemi, Sigi
Facebook:

+/- 28485 Mikaela's në Facebook. Pozicioni #2571
Kategoritë:Top 100 suedez emrat - Top 100 spanjisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga Mikaela


Mikaela 2016-12-25
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mikaela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mikaela? Voto për emrin tënd