Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Michal

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Michal.
Është emri yt Michal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Kush është si Perëndia
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Michaël
Variante:מִיכַל
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Michaël, Mikael, Miguel, Mikel, Michele, Micheal, Mikol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikela, Mikaela, Magola, Miguela, Mikayla, Mychaela, Michelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 132 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 99 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 129 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 127 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65150 Michal's në Facebook. Pozicioni #1338
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 çek emrat - Top 100 sllovak emrat - Popullore fund emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore korean emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1959
Komente nga MichalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Michal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Michal? Voto për emrin tënd