Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mikael

Është emri yt Mikael? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Michaël
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Michaël, Miguel, Mikel, Michele, Micheal, Mikol, Michale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikela, Mikaela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 77 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 68 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Emili
Facebook:

+/- 35990 Mikael's në Facebook. Pozicioni #2103
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore suedez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga MikaelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mikael? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mikael? Voto për emrin tënd