Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mishel

Është emri yt Mishel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Michaël, Mikael, Miguel, Mikel, Michele, Micheal, Mikol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mikela, Mikaela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela, Michelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 390 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 277 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 271 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 270 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 353 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 347 vota
Pseudonime:Shega, Sheli, Shela, Mishi
Emrat e vëllezërve:Miliano, Joo
Emrat e motrave:Katerina, Silvi, Ester
Facebook:

+/- 3810 Mishel's në Facebook. Pozicioni #12642
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat me 6 shkronja - Top 100 spanjisht emrat - Popullore hebraik emrat boy - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Mishel


Mishel ( 14 vjeç) 2017-02-26
eshte shume i bukur
Mishel ( 14 vjeç) 2017-02-26
eshte shume i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mishel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mishel? Voto për emrin tënd