Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mikel

Është emri yt Mikel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Michael
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Michaël, Mikael, Miguel, Michele, Micheal, Mikol, Michale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikela, Mikaela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Blerta, Alesia, Ester
Facebook:

+/- 25640 Mikel's në Facebook. Pozicioni #2789
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1995
Komente nga MikelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mikel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mikel? Voto për emrin tënd