Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Miguel

Është emri yt Miguel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Michael
Variante:Miguelangel
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Michaël, Mikael, Mikel, Michele, Micheal, Mikol, Michale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikela, Mikaela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 218 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 154 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 152 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 152 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 201 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 203 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Eleonora, Xhensila
Facebook:

+/- 273750 Miguel's në Facebook. Pozicioni #402
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Portugalisht - Popullore suedez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2006
Komente nga MiguelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miguel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miguel? Voto për emrin tënd