Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Michel

Është emri yt Michel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Michael
Variante:Mich, Michey, Michon
Djem me tinguj të ngjashëm:Michaël, Mikael, Miguel, Mikel, Michele, Micheal, Mikol, Michale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikela, Mikaela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 198 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 88 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 88 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 87 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 171 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 170 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Megi
Facebook:

+/- 88155 Michel's në Facebook. Pozicioni #1038
Kategoritë:Emra italiane - Popullore francez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1892
Komente nga MichelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Michel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Michel? Voto për emrin tënd