Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Natali

Është emri yt Natali? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidal, Natal, Natalio, Nodawl, Nedal, Nadal, Nadil, Nathalia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Natalia, Nathalie, Natalie, Natale, Natalea, Natalle, Nathaly, Nantale
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17025 Natali's në Facebook. Pozicioni #3867
Kategoritë: - Popullore çek emrat vajzë - Popullore hebraik emrat vajzë
Komente nga NataliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natali? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natali? Voto për emrin tënd