Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Natalie

Është emri yt Natalie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Natalia
Variante:Natalija, Наталия, Наталія, Natalka
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidal, Natal, Natalio, Nodawl, Nedal, Nadal, Nadil, Nathalia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Natalia, Natali, Nathalie, Natale, Natalea, Natalle, Nathaly, Nantale
Vlerësimi:
4.5/5
yje 321 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 236 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 236 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 237 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 310 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 307 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 620885 Natalie's në Facebook. Pozicioni #164
Kategoritë:Emrat sllovake - Top 100 çek emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore Thai emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga NataliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natalie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natalie? Voto për emrin tënd