Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Natalija

Është emri yt Natalija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Natalie
Djem me tinguj të ngjashëm:Nedeljko, Nedelko, Nedelcho, Natalis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Natalja, Nadlog, Natalias, Nataleigh, Nedelka, Natalka, Natilja, Nataljia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6115 Natalija's në Facebook. Pozicioni #8720
Kategoritë: - Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga NatalijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natalija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natalija? Voto për emrin tënd