Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Natalja

Është emri yt Natalja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Natalia
Djem me tinguj të ngjashëm:Nedeljko, Nedelko, Nedelcho, Natalis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Natalija, Nadlog, Natalias, Nataleigh, Nedelka, Natalka, Natilja, Nataljia
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1820 Natalja's në Facebook. Pozicioni #22019
Kategoritë:
Komente nga NataljaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natalja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natalja? Voto për emrin tënd