Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Natalia

Është emri yt Natalia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Natala, Natale, Natalie, Natalja, Natalya, Natasja, Nathalia, Nathalie, Nathaly
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidal, Natal, Natalio, Nodawl, Nedal, Nadal, Nadil, Nathalia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Natali, Nathalie, Natalie, Natale, Natalea, Natalle, Nathaly, Nantale
Vlerësimi:
4.5/5
yje 706 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 503 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 500 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 498 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 658 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 660 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Kejsi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 142030 Natalia's në Facebook. Pozicioni #696
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Top 100 grek emrat - Top 100 rumun emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 polonisht emrat - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 Catalonian emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore grek emrat vajzë
Komente nga NataliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natalia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natalia? Voto për emrin tënd