Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nathaly

Është emri yt Nathaly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Natalia
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidal, Natal, Natalio, Nodawl, Nedal, Nadal, Nadil, Nathalia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Natalia, Natali, Nathalie, Natalie, Natale, Natalea, Natalle, Nantale
Vlerësimi:
4.5/5
yje 238 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 172 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 168 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 170 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 214 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 215 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5370 Nathaly's në Facebook. Pozicioni #9675
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga NathalyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nathaly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nathaly? Voto për emrin tënd