Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nathalia

Është emri yt Nathalia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Natalia
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidal, Natal, Natalio, Nodawl, Nedal, Nadal, Nadil, Netael
Vajza me tinguj të ngjashëm:Natalia, Natali, Nathalie, Natalie, Natale, Natalea, Natalle, Nathaly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 124 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 107 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 106 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 106 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 119 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 119 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11120 Nathalia's në Facebook. Pozicioni #5436
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga NathaliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nathalia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nathalia? Voto për emrin tënd