Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Natale

Është emri yt Natale? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Natalia
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidal, Natal, Natalio, Nodawl, Nedal, Nadal, Nadil, Nathalia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Natalia, Natali, Nathalie, Natalie, Natalea, Natalle, Nathaly, Nantale
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1890 Natale's në Facebook. Pozicioni #21413
Kategoritë:Emra latin - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga NatalePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natale? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natale? Voto për emrin tënd