Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nathalie

Është emri yt Nathalie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Natalia
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidal, Natal, Natalio, Nodawl, Nedal, Nadal, Nadil, Nathalia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Natalia, Natali, Natalie, Natale, Natalea, Natalle, Nathaly, Nantale
Vlerësimi:
4.5/5
yje 329 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 147 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 146 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 145 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 295 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 294 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 84740 Nathalie's në Facebook. Pozicioni #1078
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 suedez emrat - Top 100 holandez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga NathaliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nathalie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nathalie? Voto për emrin tënd