Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Natalya

Është emri yt Natalya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Natalia
Variante:Nata, Наталья, Наташа
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidal, Natal, Natalio, Nodawl, Nedal, Nadal, Nadil, Nathalia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Natalia, Natali, Nathalie, Natalie, Natale, Natalea, Natalle, Nathaly
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14360 Natalya's në Facebook. Pozicioni #4419
Kategoritë:Emrat Çeke - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga NatalyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natalya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natalya? Voto për emrin tënd