Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Natasja

Është emri yt Natasja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Natalia
Variante:Natacha, Natascha, Natasha, Nathasja
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidus, Naitik, Niets, Nanda Dwi Cahya, Nitesh, Natesha, Nitish, Nidhug
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadja, Natasha, Nautica, Natasa, Natassha, Nathacha, Natsu, Nitza
Vlerësimi:
4/5
yje 181 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 96 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 95 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 163 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 162 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3080 Natasja's në Facebook. Pozicioni #14919
Kategoritë:Emrat rusë - Top 100 danez emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga NatasjaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natasja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natasja? Voto për emrin tënd