Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dior

Është emri yt Dior? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Diar, Dario, Dar, Dirar, Drew, Dru, Doire, Drue
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diara, Diora, Dori, Daria, Dorea, Dara, Deidre, Drea
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Ori, Jo Nuk Kam, Jo, Joji, Loli, Dior, Po, Oli, Dioor, Dor
Emrat e vëllezërve:Jo Nuk Kam Fare Vëlla, Drenusha, Dior, Astrit, Erion, Almin, Diar
Emrat e motrave:Tenzila, Jo Skam Motër Binjake, Doresa, Dior, Rajana, Edlira, Arbana, Diona, Diora
Facebook:

+/- 3475 Dior's në Facebook. Pozicioni #13591
Kategoritë:emrat Unisex - Emrat Frëngjisht - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy
Komente nga Dior


Dior ( 3 vjeç) 2016-11-02
Joo
Dior 2017-06-22
jo
Dior 2017-06-22
jo
Dior 2017-12-27
emri me pelqen shum dipr
Dior ( 9 vjeç) 2017-12-31
Po,se eshte i bukur
Dhe se eshte i një firme
Firma DIOR kozmetike veshjesh etj.
Dior ( 3 vjeç) 2018-01-15
Dua te di domethenien e emrit Dior
Dior ( 3 vjeç) 2018-01-15
Dua te di domethenien e emrit Dior

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dior? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dior? Voto për emrin tënd