Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dian

Është emri yt Dian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Diana
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Deana, Dona, Dania
Vlerësimi:
4.5/5
yje 290 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 184 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 184 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 182 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 257 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 255 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 66110 Dian's në Facebook. Pozicioni #1317
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Popullore indonezian emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga DianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dian? Voto për emrin tënd