Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dona

Është emri yt Dona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dania
Vlerësimi:
4.5/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Lumni
Emrat e motrave:Blinera, Anita, Merita, Barbara, Rafaela, Anesa
Facebook:

+/- 35085 Dona's në Facebook. Pozicioni #2153
Kategoritë:Emra italiane - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga DonaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dona? Voto për emrin tënd