Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Danya

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Danya.
Është emri yt Danya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është gjykatësi im
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Daniel
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Dana, Dian, Deana, Dona, Dania
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:David
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6100 Danya's në Facebook. Pozicioni #8738
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga DanyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Danya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Danya? Voto për emrin tënd