Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dan

Është emri yt Dan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:דַּנְיָה
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Daen, Dino, Donnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1379885 Dan's në Facebook. Pozicioni #48
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Top 100 Kannada emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga DanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dan? Voto për emrin tënd