Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Deni

Është emri yt Deni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 150 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 65 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 135 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 135 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Edera
Facebook:

+/- 22095 Deni's në Facebook. Pozicioni #3139
Kategoritë: - Emrat e shkurtër - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga DeniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deni? Voto për emrin tënd